Recepty Šalát s hruškou a s kozím syrom

Suroviny

2 hrsti rukól (veľké hrste)
100 g kozieho syra (mäkkého)
2 hrušky (väčšie)
2 lyžice hnedého cukru
pekanové orechy (alebo tekvicové semiačka)
2 lyžice tekvicového oleja
1 lyžička medu
1 citrón (len šťava)
1 štipka soli
mleté čierne korenie

Popis

V malej miske zmiešame suroviny na zálievku a odložíme bokom. Hrušky nakrájame na štvrtiny.

Šalát s hruškou a s kozím syrom Na panvici necháme skaramelizovať hnedý cukor a opečieme na ňom hrušky. Tekvicové semienka nasucho opečieme dochrumkava. Do väčšej misky vložíme rukolu, skaramelizovanú hrušku, tekvicové semienka, zalejeme pripravenou zálievkou a posypeme nadrobeným syrom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8