Recepty Šalát s fazuľkami, syrom a orechmi

Suroviny

250 g gorgonzoly
125 g vlašských orechov (opražených)
300 g fazuľových strukov
1 čakanka radicchio
2 čakanky (biele alebo červené alebo zmes šalátov)
3 lyžice olivového oleja
1 lyžica balzamikového octu
1 strúčik cesnaku (nasekaného najemno)
mleté čierne korenie
soľ

Popis

Postup

Zelené fazuľky uvaríme na pare tak, aby boli ešte chrumkavé a udržujeme ich v teple. Vlašské orechy mierne rozdrvíme a gorgonzolu rozdrobíme. Všetku čakanku dôkladne umyjeme a osušíme. Zálievku pripravíme tak, že všetky suroviny dáme do misky a prešľaháme. Listy čakanky poukladáme na tanier , na ne položíme fazuľku, orechy a syr. Prelejeme zálievkou a podávame. 

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8