Recepty Šalát s fazuľkami, syrom a orechmi

Suroviny

250 g gorgonzoly

125 g opražených vlašských orechov

300 g fazuľkových strukov

1 čakanku radicchio

2 biele alebo červené čakanky alebo zmes šalátov

3 lyžice olivového oleja

1 lyžicu octu balsamico

1 strúčik cesnaku nasekanéhonajemno

soľ a mleté čierne korenie

Popis

Postup

Zelené fazuľky uvaríme na pare tak, aby boli ešte chrumkavé a udržujeme ich v teple. Vlašské orechy mierne rozdrvíme a gorgonzolu rozdrobíme. Všetku čakanku dôkladne umyjeme a osušíme. Zálievku pripravíme tak, že všetky suroviny dáme do misky a prešľaháme. Listy čakanky poukladáme na tanier , na ne položíme fazuľku, orechy a syr. Prelejeme zálievkou a podávame. 

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8