Recepty Ryžový puding pre najmenších

Suroviny

60 g basmati ryže
200 ml vody
350 ml kokosového mlieka (ryžového alebo mandľového)
½ PL strúhaného kokosu (sušeného)
½ ČL vanilkového cukru
mandarínkový kompót (alebo iný ovocný kompót, džem)

Postup

1

Mlieko s vodou privedieme do varu a do vriaceho nasypeme dobre premytú ryžu.

2

Stiahneme plameň na najslabší a zakryjeme pokrievkou.

3

Varíme asi 30 minút, alebo dokým nie je všetko mlieko s vodou absorbované. Podľa potreby pravidelne miešame, kým nie je ryža úplne mäkká.

4

Podávame s ľubovoľným ovocím, kompótom alebo džemom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 2. 12. od 8:00 hod. do 8. 12. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalóg Gift

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 1. 12. od 8:00 hod. do 24. 12. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8