Recepty Raňajkové jogurtové parfé s medom

Suroviny

800 g bieleho jogurtu (3% tuku)
vanilkový struk (alebo mletá škorica na dochutenie)
8 lyžičiek ovsených vločiek (alebo cereálií napr. orechov, semiačok)
1 lyžica stévii (alebo medu, javorového sirupu)
Bobuľové ovocie
100 g čučoriedok
100 g malín
100 g ríbezlí

Popis

Jogurt zmiešame so stéviou alebo medom a vanilkou, prípadne škoricou.

Na dno pohárov nalievame jogurt a prekladáme čerstvým alebo popučeným ovocím a obľúbenou granolou. Ak nemáme cereálie, pripravíme si svoj vlastný mix zmiešaním nasucho opečených vločiek, kukuričných lupienkov a rôznych orechov, napríklad mandlí a sezamových semiačok, v pomere podľa svojej chuti.

Raňajkové jogurtové parfé s medom

Tento recept môže slúžiť ako zdravé raňajky, dezert či olovrant po návrate zo školy alebo z práce.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 9. od 8:00 hod. do 29. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8