Recepty Quinoa šalát so zeleninou

Suroviny

200 g červenej quinoy

1 šalátová uhorka

1 malá cuketa

2 menšie karotky

1/4 hlávky červenej kapusty

cherry paradajky

avokádo

šťava z 1 citróna

olivový olej

morská soľ

semiačka (ľan, sezam, slnečnica, tekvica, chia)

bylinky

Popis

Najskôr si uvaríme quinou, ktorá sa pripravuje podobným spôsobom ako ryža. Keď vychladne, vysypeme ju do väčšej misky a nastrúhame do nej škrabkou na zemiaky hoblinky uhorky, malej cukety a mrkvy. Pridáme prepolené cherry paradajky, kocky avokáda a nakrájanú červenú kapustu. Zalejeme ľahkým dresingom, ktorý si pripravíme zmiešaním olivového oleja s citrónovou šťavou, dochutíme morskou soľou a pridáme semiačka. Hotový šalát zľahka posypeme bylinkami alebo výhonkami.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8