Recepty Sárina neodolateľná melónová pizza
Varí pre vás

Sára

Suroviny
Melónová pizza
1 červený melón (bez kôstok)
4 ploské broskyne
3 marhule
3 balíčky Tesco Žervé
šťava z 1 citróna
3 lyžica cukru
Granola
2 lyžica ovsených vločiek
1 lyžica mandľových plátkov
1 lyžica tekvicových semiačok
1 lyžica lieskové orechy sekané
2 lyžica medu
listy mäty
Postup
1
Granola: Zahrejeme panvicu s nelepivým povrchom na strednú teplotu. Všetky suroviny na granolu zmiešame dokopy a pražíme asi 4 minúty. Potom pridáme med, zmiešame a necháme karamelizovať asi 2 – 3 minúty. Necháme vychladiť na papieri na pečenie a rozdrobíme na malé kúsky.
2
Poleva: Vezmeme 1 broskyňu, šťavu z polovice citróna, cukor a žervé a rozmixujeme v mixéri.
3
Melón nakrájame na 3 okrúhle plátky s hrúbkou asi 2 cm. Rozdelíme ich na 8 rovnakých kúskov a držíme ich pokope. Potrieme všetky kúsky polevou. 3 broskyne a 3 marhule nakrájame na malé kúsky a necháme ich marinovať v 2 lyžičkách citrónovej šťavy. Potom ich poukladáme na polevu, posypeme granolou a ozdobíme mätovými lístkami.
4
Jednotlivé plátky opatrne oddelíme ako kúsky pizze a... Dobrú chuť!
5
Tipy: 1. Vďaka granole bude pizza neodolateľne chrumkavá. 2. Zvyšok melóna rozmixujte a vychutnajte si osviežujúci letný drink.
Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 4. od 8:00 hod. do 20. 4. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4