Ponožkoví snehuliaci

Suroviny

ponožky (ideálne biele)
šošovica
ryža
vatu
gumičky na previazanie
silikónové lepidlo
farebný gombík (na oči, ústa a kabát)
farebná stuha (na klobúk a šál)
2 tenké konáriky (na ruky)

Popis

Pripravíme si ponožky, v ktorých postupne vytvoríme tri „snehové gule“. Spodnú časť ponožky (cca ¼ ponožky) naplníme šošovicou. Táto časť musí byť najťažšia, aby snehuliak dobre stál a držal. Previažeme gumičkou. Druhú časť naplníme ryžou a vytvoríme menšiu guľu. Poslednú guľu naplníme vatou a vytvoríme tak tretiu guľu – hlavu snehuliaka.

Ponožkoví snehuliaciPatent na ponožke ovinieme, a tak vytvoríme klobúk, ktorý môžeme previazať tmavou stuhou. Prípadne ho namaľujeme, aby vyzeral ako hrniec. Šál takisto pripravíme z vianočnej stuhy. Oči, ústa a kabát vytvoríme nalepením farebných gombíkov. Pridáme dve malé vetvičky ako ruky a kreatívnu ozdobu máme hotovú.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 14. 10. od 8:00 hod. do 20. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8