Recepty Polievka z bielej fazule

Suroviny

3 plechovky bielej fazule v slanom náleve

1,2 l vývaru alebo bujónu

1 PL oleja

1 PL bravčovej masti

1 stredne veľká červená cibuľa

3 bobkové listy

2 vetvičky tymianu

2 strúčiky cesnaku

soľ

čierne korenie

Popis

Na oleji a masti speníme nadrobno nakrájanú cibuľu. Pridáme na plátky nakrájaný cesnak, bobkový list a tymian. Dobre osolíme, okoreníme a chvíľu restujeme. Fazuľu precedíme a pridáme do hrnca. Zalejeme vývarom a necháme zovrieť. Z polievky potom vyberieme bobkový list, odložíme si trochu uvarenej fazule a zvyšok rozmixujeme na hladký krém. Polievku vrátime do hrnca, pridáme fazuľu, ktorú sme si odložili bokom a podľa chuti dosolíme a dokoreníme. Hotovú polievku môžeme podávať aj s pečivom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8