Recepty Plnené šampiňóny

Suroviny

6 šampiňónov portobello

150 g čerstvého špenátu

100 g slaniny

150 g baby mozzarelly (prípadne iného syra nakrájaného na malé kocky)

4 strúčiky cesnaku

soľ

čierne korenie

1 PL oleja

Popis

Šampiňóny umyjeme, odrežeme nožičky a dáme bokom. Slaninku nakrájame nadrobno, dáme na panvicu a chvíľu opekáme. Pridáme nadrobno pokrájané stonky šampiňónov a zhruba 5 minút restujeme. Do zmesi roztlačíme cesnak. Keď zavonia, doplníme umytý špenát. Vypneme sporák, panvicu prikryjeme a zmes necháme voľne dusiť. Po 5 minútach panvicu odokryjeme a všetko dobre premiešame. Špenát dochutíme soľou a korením.

Hlavičky osolíme, okoreníme a naplníme špenátovou zmesou. Do každej hlavičky dáme 2 – 3 guľôčky mozzarelly. Šampiňóny zapekáme v rúre vyhriatej na 180 °C približne 15 – 20 minút.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 10. od 8:00 hod. do 29. 10. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4