Recepty Plnené grilované avokádo

Suroviny

4 avokáda
1 červené jablko (väčšie)
1 hruška (väčšia)
1 ČL koriandra (vňať)
olivový olej
citrón (len šťava)
soľ

Postup

1

Jablko a hrušku ošúpeme, vyberieme jadrovníky a posekáme nadrobno. Zmiešame s citrónovou šťavou, štipkou soli a nadrobno nakrájanou koriandrovou vňaťou.

2

Avokáda prekrojíme, vyberieme z nich kôstky a potrieme ich olejom.

3

Krátko ogrilujeme rozrezanou časťou dolu.

4

Ogrilované avokáda naplníme jablkovo-hruškovou plnkou, poukladáme na grilovaciu tácku šupou dolu.

5

Grilujeme asi dve – tri minúty. Podávame teplé.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8