Recepty Pečené jablká s vanilkou
Suroviny
300 g  hladkej múky
2,5 PL  prášku na pečenie
200 g  masla
110 g  cukrovej trstiny a 150 g naviac
160 ml  cmaru
2 PL  vanilkového extraktu
granátové jablká
jabĺk, olúpaných a nakrájaných na mesiačiky
vanilkové ovocia
25 g  mandľových vločiek
kyslá smotana na servírovanie
Popis

Rúru zohrejeme na 180 °C. Múku zmiešame s práškom do pečiva. Rozmixujeme mixérom s maslom a 110 g cukru. Postupne pridávame cmar a vanilkový extrakt a miešame, kým nie je cesto pekne spojené. Pridáme 1/3 semien granátového jablka. Zmiešame jablká, 150 g cukru, zvyšok semien granátového jablka a vanilkové ovocie v miske. Vložíme do panvice na pečenie alebo na štyri menšie panvice a cesto zakryjeme. Posypeme mandľovými vločkami. Pečieme po dobu 35 – 40 minút až do zlatista. Podávame s kyslou smotanou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

TESCO Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 11. od 8:00 hod. do 27. 11. 2018 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
TESCO Vianoce plné kúziel

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 14. 11. od 8:00 hod. do 26. 11. 2018 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4