Recepty Pečená roštenka s cesnakom a bylinkami

Suroviny

kg hovädzej roštenky
5 PL olivového oleja
tymian
soľ
čierne korenie
2 cibule
8 strúčikov cesnaku

Popis

Mäso naložíme deň vopred do oleja spolu s čiernym korením a čerstvými bylinkami. Na druhý deň rozohrejeme rúru na 180 °C. Mäso vyberieme z marinády a sprudka opečieme z každej strany na horúcej panvici. K mäsu pridáme cibuľu, cesnak a dáme piecť do rúry na 1 hodinu a 15 minút. Ak chceme, aby bolo mäso úplne prepečené, tak ho necháme v rúre ďalších 25 minút. K mäsu sa hodí ako príloha zeleninový šalát alebo pečené zemiaky s rozmarínom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8