Recepty Pečená fašírka s klobásou

Suroviny

500 g mletého mäsa (hovädzieho a bravčového)

200 g klobásky

1 vajce

1 cibuľu

2 strúčiky cesnaku

mleté čierne korenie

soľ

olej

forma na chlebík

Postup

1

Cibuľu pokrájame, cesnak pretlačíme.

2

Zmiešame s mletým mäsom.

3

Pridáme vajce, osolíme, okoreníme a všetko dobre premiešame.

4

Vymastíme si formu na chlebík. Do formy dáme polovicu mäsovej hmoty.

5

Do stredu vložíme klobásku.

6

Zakryjeme druhou polovicou mäsovej hmoty. Pečieme pri teplote 200 °C asi 45 – 60 minút. Upečenú fašírku necháme trochu vychladnúť, vyklopíme z formy a nakrájame na plátky. Tip na servírovanie: Podávame so zemiakmi a zeleninovým šalátom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8