Recepty Paleo chlieb

Suroviny

3/4 hrnčeka ľanových semiačok

3/4 hrnčeka slnečnicových semiačok

3/4 hrnčeka tekvicových semiačok

200 g mladej cukiny

3 vajíčka

1,5 ČL soli

1 ČL sódy bikarbóny

1/2 ČL mletej rasce

1/2 ČL mletého čierneho korenia

2 PL oleja

Popis

Pripravíme si všetky suroviny.


Všetky ich vložíme do mixéra/procesora a dôkladne vymixujeme na hladkú hmotu.


Hmotu vylejeme a urovnáme do formy na chlebíček vystlanej papierom na pečenie. Papier necháme s trochu dlhšími okrajmi. Papierom prekryjeme povrch chlebíka a formu vložíme do rúry vyhriatej na 160 °C. Pečieme 45 minút, potom odkryjeme a pečieme ďalších 15 minút.


Paleo chliebChlieb vyberieme, po chvíli preklopíme na dosku a stiahneme papier. Necháme vychladnúť. Nám chutí, ak si ho ráno po odkrojení ešte necháme zapiecť v hriankovači. Výborne chutí s roztlačeným avokádom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8