Recepty Paleo chlieb

Suroviny

¾ hrnčeka lanových semiačok
¾ hrnčeka slnečnicových semiačok
¾ hrnčeka tekvicových semienok
200 g cukety (mladé)
3 vajcia
ČL soli
1 ČL sódy bikarbóny
1 ČL mletej rasce
1 ČL mletého čierneho korenia
2 PL slnečnicového oleja

Popis

Pripravíme si všetky suroviny.

Všetky ich vložíme do mixéra/procesora a dôkladne vymixujeme na hladkú hmotu.

Hmotu vylejeme a urovnáme do formy na chlebíček vystlanej papierom na pečenie. Papier necháme s trochu dlhšími okrajmi. Papierom prekryjeme povrch chlebíka a formu vložíme do rúry vyhriatej na 160 °C. Pečieme 45 minút, potom odkryjeme a pečieme ďalších 15 minút.

Paleo chliebChlieb vyberieme, po chvíli preklopíme na dosku a stiahneme papier. Necháme vychladnúť. Nám chutí, ak si ho ráno po odkrojení ešte necháme zapiecť v hriankovači. Výborne chutí s roztlačeným avokádom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  Informácie



Ponuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  Informácie



Ponuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8