Recepty Ovocné sushi

Suroviny

1,5 PL oleja

1,5 hrnčeka ryže na sushi

1 plechovka (420 g) kokosového mlieka

kôra a šťava z 1 pomaranča

½ hrnčeka vody

1,5 PL hnedého cukru

jahody

kivi

mango

Popis

V panvici na oleji orestujeme premytú ryžu, prilejeme kokosové mlieko, pomarančovú šťavu a kôru, pridáme vodu a varíme asi 15 minút. Odstavíme z ohňa a asi 30 minút necháme prikryté dôjsť.Presypeme do misy, pridáme cukor a necháme vychladnúť.


Ryžu rozdelíme na 20 častí a v mokrých dlaniach vytvarujeme valčeky.


Ovocné sushiVšetko ovocie pokrájame na tenké plátky a ozdobíme nimi ryžové valčeky. Necháme vychladiť a podávame s ovocnými omáčkami, do ktorých namáčame naše ovocné sushi.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8