Recepty Nanuky z müsli a bobuľového ovocia

Suroviny

1 hrnček gréckeho jogurtu

½ hrnčeka kondenzovaného mlieka

2 ČL medu

½ hrnčeka müsli

1 hrnček nasekaného bobuľového ovocia  (čučoriedky, černice, ríbezle, maliny)

Popis

Postup

Prekrojíme bobuľové ovocie na menšie kúsky. V miske zmiešame kondenzované mlieko, jogurt a 1 lyžičku medu. V ďalšej miske zmiešame müsli s druhou lyžičkou medu. Naplníme nanukové formy postupným pridávaním jogurtovej masy, müsli a ovocia v niekoľkých vrstvách. Naplnené nanukové formy necháme v mrazničke minimálne 4 – 6 hodín. S týmito jednoduchými raňajkovými nanukmi vám rady pomôžu aj vaše deti. :)

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 14. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leto plné nízkych cien

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8