Recepty Mikulášske raňajky
Suroviny
1 1/2 hrnčeka múky
3 ČL prášku do pečiva
1 PL cukru
1 ČL soli
1 1/4 hrnčeka mlieka
1 vajce
3 lyžice roztopeného masla
jahodový džem
čerstvé banány
mandle v čokoláde
šľahačka
Popis

Všetky sypké suroviny zmiešame, v strede misky si urobíme jamku a pridáme rozšľahané vajce, roztopené maslo, mlieko a zamiešame. Cesto bude trochu hustejšie.


Na panvicu nalejeme kruh, na spodok ktorého naprskáme tvar brady a v hornej časti tvar čiapky. Môžeme urobiť tieto tvary aj každý zvlášť. Lievance smažíme z oboch strán na masle alebo kvapke oleja.


Lievance podávame s čiapkou navrchu ozdobenou jahodovým džemom, banány naaranžujeme ako uši, bradu ozdobíme šľahačkou. Oči a nos urobíme z mandlí v čokoláde.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 4. od 8:00 hod. do 20. 4. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4