Recepty Mexický šalát s avokádom

Suroviny

Marináda

2 ks kuracích pŕs

1 avokádo

1 rímsky šalát

2 uvarené kukurice

1 šalátová uhorka

čerstvý koriander

citrón

francúzsky dresing

2 PL olivového oleja

1 čili paprička

4 PL oleja

1 PL mletej červenej papriky

soľ

čierne korenie

Popis

Z oleja, mletej červenej papriky, nakrájanej čili papričky, zo soli a z čierneho korenia si pripravíme marinádu na mäso. Kuracie prsia nakrájame na dlhšie kúsky a marinujeme ich aspoň 30 minút. Mäso ugrilujeme z oboch strán.

Zrniečka alebo kúsky narezanej kukurice opečieme na suchej panvici. Uhorku ošúpeme a nakrájame na zhruba trojcentimetrové kúsky. Šalát umyjeme a natrháme. Všetko dobre premiešame, pridáme kúsky avokáda, kuracie mäso a pokvapkáme olivovým olejom. Polejeme dresingom a ozdobíme čerstvým koriandrom. Podávame s mesiačikmi citróna.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 22. 1. od 8:00 hod. do 28. 1. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4