Recepty Mexické tacos so zeleninou a šťavnatými kuracími prsami

Suroviny

2 kuracie prsia s rozmarínom (Tesco Grill Master)
6 tortillových placiek
3 paradajky
1 hrsť koriandra
2 limetky
2 cibule
2 PL olivového oleja
2 strúčiky cesnaku
mleté čierne korenie
1 ČL oregana
1 ČL mletej červenej papriky (sladká)
3 čili papričky (červené)
soľ

Postup

1

Na kocky nakrájané paradajky a cibuľu vložte do misky, pridajte koreniny, limetkovú šťavu, nadrobno nakrájané strúčiky cesnaku, čili papričky a pol hrsti koriandra. Všetko zmiešajte. Odložte nabok asi na 30 minút.

2

Kuracie prsia ochuťte soľou, korením a sladkou paprikou. Rozpáľte gril a kuracie mäso osmažte. Po vychladnutí pokrájajte mäso na drobné kocky.

3

Tortilly zahrievajte na panvici niekoľko sekúnd. Na teplé placky pridajte kuracie mäso, salsu a zvyšok koriandra. Všetko polejte limetkovou šťavou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 25. 11. od 8:00 hod. do 1. 12. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8