Recepty Mäsová nátierka

Suroviny

250 g hydinového mäsa (uvareného)

150 g masla

1 cibuľu

2 PL majonézy

1 PL horčice

soľ

mleté čierne korenie

1 ČL worcesterskejj omáčky

Popis

Postup

Ošúpeme cibuľu, pokrájame ju na menšie časti a pomelieme v mlynčeku spolu s uvareným mäsom.

V druhej miske zmiešame maslo, horčicu a majonézu do peny.

Zmes zmiešame s pomletým mäsom a cibuľou. Okoreníme, osolíme a dochutíme worcesterskou omáčkou. Všetko poriadne premiešame a vložíme do chladničky aspoň na 15 minút. 

Servírovanie

Mäsová nátierka sa ideálne hodí k opečenej francúzskej bagete potretej bylinkovým maslom. Na nátierku môžeme dať čerstvú petržlenovú vňať. 

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8