Recepty Marokánky

Suroviny

300 ml  mlieka

Salko

50 g  masla

80 g  hladkej múky

150 g  hrozienok

200 g  lieskových orieškov

200 g  arašidov

200 g  kandizovanej kôry

Popis

Rozmiešame múku v mlieku, pridáme maslo a Salko a privedieme do varu. Vytvoríme konzistenciu ako puding a odložíme. Pridáme nakrájané arašidy, kandizovanú citrónovú a pomarančovú kôru. Pridáme nakrájané lieskové oriešky a hrozienka. Všetko zmiešame a necháme vychladnúť. Vytvoríme palacinky a s mierne naolejovanými rukami ich položíme na papier. Pečieme 20 minút v rúre na 180 °C do zlatista. Doba pečenia závisí od hrúbky palaciniek. Po vychladnutí na ne môžeme rozotrieť čokoládu.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8