Recepty Marinovaná krkovička s grilovaným ananásom a kukuricou

Suroviny

2 ks bravčového bôčika (Tesco Grill Master Rolovaný bravčový bok v marináde Porto)
4 kukurice (uvarené)
1 ananás
2 ČL mletej červenej papriky (sladkej)
petržlenová vňať (niekoľko kúskov)
250 ml vody
mleté čierne korenie
slnečnicový olej
soľ

Postup

1

Krkovičku grilujte na dobre rozpálenom rošte zhruba 5-7 minút z každej strany.

2

Vcelku uvarené kukurice pomastite olejom, ochuťte sladkou paprikou, soľou, čiernym korením a grilujte spolu s plátkami ananásu nakrájanými na polovicu z každej strany približne 5 minút.

3

Na záver kukuricu aj mäso posypte nakrájanou petržlenovou vňaťou a môžete servírovať.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 9. od 8:00 hod. do 29. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8