Recepty Marinovaná bravčová krkovička

Suroviny

1 kg bravčovej krkovičky (vcelku)
4 PL zázvoru (nastrúhaného)
1 PL sušeného koriandra
1 PL medu
1 PL sójovej omáčky
1 PL olivového oleja
soľ
mleté čierne korenie

Popis

Zázvor, koriander, med, sójovú omáčku a olej vymiešame na marinádu. Osolíme, okoreníme a pripravenou marinádou ponatierame celú krkovičku, ktorú necháme prikrytú odstáť cez noc v chladničke. Na druhý deň ju dáme na plech, prikryjeme alobalom a pečieme 2 hodiny na 150 °C. Pred dopečením krkovičku odkryjeme, aby sa nám nachrumkavo pripiekla. Podávame ju nakrájanú na tenké plátky s pečivom, ktoré namáčame do výborného výpeku.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8