Recepty Mandľové hríbiky

Suroviny

200 g  mandlí

200 g  práškového cukru

vaječný bielok

1 PL  kakaa

Popis

Zalejeme mandle vriacou vodou a odložíme bokom. Následne zbavíme mandle šupkiek a vysušíme v papierovej utierke.

Namelieme ich na malé kúsky a premiešame s cukrom a vaječným bielkom. Vytvoríme lepkavé, ale ľahko tvarovateľné cesto. Rozdelíme cesto na dve časti a do jednej z nich pridáme kakao.

Vytvoríme biele a hnedé guličky, urobíme z nich malú nožičku a klobúčik a zložíme ich dohromady.

S týmito mandľovými hríbikmi si môžete ozdobiť vianočný stôl, alebo si ich môžete dať na tanier spolu s ďalšími vianočnými sušienkami.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8