Recepty Malinové gazpacho z lásky

Suroviny

450 g mrazených malín

50 g práškového cukru

560 g čerstvých malín

1 šálka šalátovej uhorky

1 šálka pečených paprík

1 šálka bielej cibule

4 PL olivového oleja

4 ČL bieleho balzamikového octu

2 ČL balzamikového octu

2 strúčiky cesnaku

soľ

čierne korenie

mäta a čerstvé maliny na ozdobu

toastový chlieb

Popis

Mrazené maliny spolu s cukrom chvíľu povaríme na miernom ohni, pokiaľ maliny nepustia šťavu. Potom ich precedíme cez sitko a necháme ich odkvapkať.

Šalátovú uhorku, pečené papriky, cibuľu a cesnak nakrájame na menšie kúsky a spolu s čerstvými malinami rozmixujeme. Pridáme olivový olej, balzamikový ocot, soľ, korenie a šťavu z varených malín. Polievku prepasírujeme cez sitko a dáme ju vychladiť do chladničky.

Pred podávaním pridáme do taniera nakrájanú uhorku. Polievku podávame s čerstvými malinami, mätou a toastovým chlebom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8