Linecké cesto na 3 spôsoby

Suroviny

300 g hladkej múky
200 g masla
100 g práškového cukru
2 vajcia (len žĺtky)
1 citrón (len kôra)
1 balíček vanilkového cukru

Popis

Múku preosejeme s práškovým cukrom a spracujeme s vychladnutým, na kocky nakrájaným maslom, so žĺtkami, s vanilínovým cukrom a citrónovou kôrou. Vymiesime hladké cesto, zabalíme do fólie a dáme na 30 minút do chladničky. V nej môže odpočívať aj cez noc.

Čokoládové cesto

Do základu pridáme 1 lyžicu čokoládovej nátierky a 2 lyžice kakaa.

Voňavé pomarančovo-škoricové cesto

Do základu pridáme kôru z 1 veľkého pomaranča a 1 lyžičku škorice.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 30. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8