Recepty Kuracie stehno s bylinkovou plnkou

Suroviny

2 kuracie stehná
100 g kuracích pečienok
100 g masla
200 ml mlieka (alebo smotany)
2 bagety (alebo rožky)
2 vajcia
mandle (nasekané oriešky, lieskovce, vlašské orechy)
soľ
mleté čierne korenie
muškátový oriešok
Bylinky
1 lyžička bazalky
1 lyžička petržlenovej vňate
1 lyžička pažítky

Popis

Kuracie stehná vykostíme, osolíme a okoreníme. Pečivo nakrájame na kocky, zalejeme mliekom, primiešame vajíčka, nakrájanú pečienku a nasekané bylinky. Osolíme, ochutíme čiernym mletým korením a nastrúhaným muškátovým orechom. Pridáme oriešky a znova premiešame. Touto zmesou naplníme kuracie stehná a zrolujeme ich. Zabalíme do alobalu s kúskom masla a pečieme v rúre približne 45 minút pri 180 °C. Podávame s ryžou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8