Recepty Kuracie na thajský spôsob

Suroviny

3 ks kuracích pŕs

2 strúčiky cesnaku nakrájané na plátky

1 balenie karí omáčky Tesco finest Massaman

125 ml kokosového mlieka

180 g brokolice

2 čili papričky

2 PL oleja

basmati ryža na podávanie

Popis

Kuracie prsia nakrájame na väčšie kúsky a spolu s cesnakom a čili orestujeme na oleji dozlata. Potom pridáme na ružičky nakrájanú brokolicu, privrieme pokrievku a necháme chvíľu dusiť.

Omáčku zohrejeme a pridáme k nej kokosové mlieko. Dobre zamiešame, necháme minútu povariť a potom do omáčky pridáme kuracie mäso s brokolicou, nakrájané čili papričky a podávame s uvarenou basmati ryžou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8