Recepty Kurací sendvič s hroznom, orechmi a čínskou kapustou

Suroviny

1 kuracie prsia

¼ ČL červenej papriky

1 kus čínskej kapusty

½ pohára vlašských orechov

12 bobúľ červeného hrozna nakrájaného na štvrtinky

1 stonka zeleru

1 biely jogurt

4 plátky tmavého chleba

soľ

Postup

 alt=
1

Na malej panvici opražíme vlašské orechy a necháme ich vychladnúť. Červenou paprikou potrieme kuracie prsia a nakrájame ich na pásiky.

 alt=
2

Kuracie prsia opražíme na oleji.

 alt=
3

V malej miske zmiešame nakrájanú čínsku kapustu, zeler, orechy, hrozno a soľ. Následne pridáme kuracie prsia a biely jogurt a dobre premiešame.

 alt=
4

Chlieb opečieme dochrumkava, natrieme zmesou a prikryjeme ďalším plátkom chleba.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  Informácie



Ponuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 4. 12. od 8:00 hod. do 10. 12. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco vianočný katalóg delikates

Viac informácií  Informácie



Ponuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 4. 12. od 8:00 hod. do 31. 12. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Aktuálne ponuky

1 / 3

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4