Recepty Kurací sendvič s hroznom, orechmi a čínskou kapustou

Suroviny

1 kuracie prsia

¼ ČL červenej papriky

1 kus čínskej kapusty

½ pohára vlašských orechov

12 bobúľ červeného hrozna nakrájaného na štvrtinky

1 stonka zeleru

1 biely jogurt

4 plátky tmavého chleba

soľ

Postup

1

Na malej panvici opražíme vlašské orechy a necháme ich vychladnúť. Červenou paprikou potrieme kuracie prsia a nakrájame ich na pásiky.

2

Kuracie prsia opražíme na oleji.

3

V malej miske zmiešame nakrájanú čínsku kapustu, zeler, orechy, hrozno a soľ. Následne pridáme kuracie prsia a biely jogurt a dobre premiešame.

4

Chlieb opečieme dochrumkava, natrieme zmesou a prikryjeme ďalším plátkom chleba.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8