Recepty Kurací sendvič s hroznom, orechmi a čínskou kapustou

Suroviny

1 kuracie prsia
¼ ČL mletej červenej papriky
1 ks pekingskej kapusty
½ pohárika vlašských orechov
12 červených hrozien (nakrájaného na štvrtinky)
1 stonka zeleru
1 grécky jogurt
4 plátky tmavého chleba
soľ

Postup

1

Na malej panvici opražíme vlašské orechy a necháme ich vychladnúť. Červenou paprikou potrieme kuracie prsia a nakrájame ich na pásiky.

2

Kuracie prsia opražíme na oleji.

3

V malej miske zmiešame nakrájanú čínsku kapustu, zeler, orechy, hrozno a soľ. Následne pridáme kuracie prsia a biely jogurt a dobre premiešame.

4

Chlieb opečieme dochrumkava, natrieme zmesou a prikryjeme ďalším plátkom chleba.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8