Recepty Koláčiky z lístkového cesta s údeným lososom a ricottou

Suroviny

1 balenie údeného lososa
1 balenie lístkového cesta
1 balenie ricotty
½ citróna
1 červená cibuľa
½ zväzku kôpru
soľ
mleté čierne korenie

Postup

1

Lístkové cesto rozviňte a nakrájajte na štvorce.

2

Štvorce vložte do olejom vymastenej formy na mafiny. Cesto popichajte na niekoľkých miestach vidličkou. Pečte v rúre rozohriatej na 190 ˚C asi 15 – 20 minút.

3

Horúce koláčiky vyberte z rúry a ich stredy hneď pritlačte vidličkou, aby sa vytvoril košíček. Odložte nabok, aby vychladli.

4

V miske zmiešajte ricottu s nadrobno nakrájanou cibuľou, soľou, čiernym korením a troškou kôpru. Na záver nakrájajte lososa a pridajte do zmesi.

5

Pripravenú zmes môžete vložiť do cukrárenského rukáva a ozdobiť ňou vychladnuté košíčky. Ozdobte kôprom alebo väčšími kúskami lososa.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8