Recepty Koláč s bazovým sirupom

Suroviny

6 vajec
160 g kokosového cukru (alebo trstinového)
170 ml bazového sirupu
170 ml slnečnicového oleja
300 g polohrubej celozrnnej špaldovýej múky
½ prášku do pečiva
soľ
½ hrnčeka bazového sirupu (na potretie)

Popis

Rozmiešame žĺtky s cukrom a so sirupom, pridáme múku, prášok do pečiva a olej a vypracujeme cesto. Vyšľaháme bielka do tuhého snehu a primiešame do cesta. Cesto vylejeme do vymazanej formy na pečenie (napr. 21 x 27 cm, prípadne podobných rozmerov) a dáme piecť do vyhriatej rúry na 180 °C. Pečieme približne 20 minút a ešte horúci koláč polejeme trochou bazového sirupu. Ten vsiakne a koláč bude šťavnatý a vláčny.

Servírovanie

Koláč podávame posypaný kokosom alebo práškovým cukrom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4