Recepty Jogurtová pena s medom

Suroviny

2 vajcia

6 žĺtkov

4 PL medu

300 ml smotany na šľahanie

300 g gréckeho hustého jogurtu

50 g vlašských orechov

Popis

Potravinárskou fóliou vystelieme formu na biskupský chlebík. Med, žĺtky a vajcia vyšľaháme spolu vo vodnom kúpeli do hustej svetlej peny. Odstavíme a necháme vychladnúť. Šľahačku vyšľaháme dotuha, primiešame jogurt a opatrne ju pridávame k medovej zmesi. Vylejeme do formy a vrch prikryjeme fóliou. Dáme na 2 až 3 hodiny do mrazničky. Pred servírovaním vyklopíme na tanier, polejeme medom, posypeme orieškami a pokrájame na plátky.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 14. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leto plné nízkych cien

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8