Recepty Jednoduché rybacie minikoláčky

Suroviny

400 g ryby s bielym mäsom (napr. tresky)

300 ml mlieka (dosť na to, aby zakrylo rybu v hrnci)

450 g zemiakov

200 g brokolice

2 lyžica petržlenovej vňate

2 lyžica rastlinného tuku (oleja)

hladká múka biela (na posypanie)

Postup

1

Nakrájame rybu na malé kúsky, odstránime z nej kosti, vložíme ju do hrnca a zalejeme mliekom. Privedieme do mierneho varu a povaríme 2 minúty, potom ju odstavíme a necháme vychladnúť.

2

Očistenú brokolicu nakrájame na menšie kúsky, pridáme ošúpané a na kocky pokrájané zemiaky a varíme do zmäknutia. Vodu zlejeme a brokolicu so zemiakmi roztlačíme.

3

Rybu scedíme, pridáme k zemiakom a zmiešame spolu s petržlenovou vňaťou.

4

Poprášime si ruky múkou a z masy vytvarujte 12 malých rybích koláčikov. Všetky poprášime múkou.

5

Rybie koláčiky smažíme na rozpálenom oleji po dve minúty z každej strany. Podávame so zeleninovým šalátom. Podávame so sezónnou zeleninou varenou v pare.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 25. 3. od 8:00 hod. do 31. 3. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vytvorte záhradu, ktorú si užijete

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 10. 3. od 8:00 hod. do 1. 4. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Veľká noc plná vôní

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 25. 3. od 8:00 hod. do 13. 4. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4