Recepty Jarný zemiakový šalát

Suroviny

400 g zemiakov

2 zväzky reďkovky

250 g špargle

150 g bieleho jogurtu

soľ

čierne korenie

2 PL čerstvého kôpru

1 strúčik cesnaku

2 PL olivového oleja

½ červenej cibule

Popis

Zemiaky umyjeme, rozkrojíme na polovice a v osolenej vode uvaríme domäkka. Špargľu umyjeme, zbavíme drevnatých koncov, prekrojíme na dve časti a varíme ju v osolenej vriacej vode približne 5 minút. Reďkovky nakrájame na tenké plátky a opatrne zmiešame spolu s uvarenými zemiakmi a so špargľou. Na dresing vymiešame biely jogurt s pretlačeným cesnakom, soľou, korením, nadrobno nasekanou červenou cibuľou a kôprom. Zmes zalejeme olivovým olejom, dobre premiešame a podávame k zemiakovému šalátu.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8