Recepty Jablkové krúžky

Suroviny

1 hrnček hladkej špaldovej múky

1/4 ČL prášku na pečenie

1/4 ČL muškátového orieška

1/2 ČL škorice

2 PL trstinového cukru

1/4 ČL soli

1 veľké vajce

1/4 šálky cmaru

4 veľké jablká

rastlinný olej na smaženie

domácu alebo kúpenú karamelovú omáčku –na servírovanie

Popis

V miske zmiešame múku, prášok do pečiva, muškátový oriešok, škoricu, cukor a soľ. V druhej miske vyšľaháme vajíčko spolu s cmarom, vmiešame do zmesi múky
a dobre premiešame. Jablká nakrájame na plátky a zbavíme ich stredu. Hrúbka plátkov by mala byť cca 2 cm. Rozohrejeme si panvicu s olejom a pripravíme si tanier s papierovou utierkou, kde budeme dávať osmažené krúžky. Plátky jablka namočíme do cestíčka, otrepeme nadbytok a opatrne ich dáme do rozpáleného oleja. Krúžky opečieme z každej strany dozlatista. Potom ich necháme odkvapkať na papierovej utierke.  

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4