Recepty Jablkové krúžky
Suroviny
1 hrnček hladkej špaldovej múky
1/4 ČL prášku na pečenie
1/4 ČL muškátového orieška
1/2 ČL škorice
2 PL trstinového cukru
1/4 ČL soli
1 veľké vajce
1/4 šálky cmaru
4 veľké jablká
rastlinný olej na smaženie
domácu alebo kúpenú karamelovú omáčku –na servírovanie
Popis

V miske zmiešame múku, prášok do pečiva, muškátový oriešok, škoricu, cukor a soľ. V druhej miske vyšľaháme vajíčko spolu s cmarom, vmiešame do zmesi múky
a dobre premiešame. Jablká nakrájame na plátky a zbavíme ich stredu. Hrúbka plátkov by mala byť cca 2 cm. Rozohrejeme si panvicu s olejom a pripravíme si tanier s papierovou utierkou, kde budeme dávať osmažené krúžky. Plátky jablka namočíme do cestíčka, otrepeme nadbytok a opatrne ich dáme do rozpáleného oleja. Krúžky opečieme z každej strany dozlatista. Potom ich necháme odkvapkať na papierovej utierke.  

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 22. 5. od 8:00 hod. do 28. 5. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4