Recepty Hovädzie soté s jablkami

Suroviny

600 g hovädzieho zadného
1 červená paprika (pokrájaná na kúsky)
4 paradajky
1 cibuľa
4 červené jablká
soľ
mleté čierne korenie
1 hrnček zeleninového vývaru
slnečnicový olej

Popis

Postup

Mäso odblaníme, opláchneme a nakrájame na tenšie plátky. Zľahka ich naklepeme, osolíme, okoreníme a začneme restovať na rozohriatom oleji po oboch stranách. Pridáme nadrobno nakrájanú cibuľu, papriku a paradajky. Zakryjeme pokrievkou, podlejeme vývarom a podusíme domäkka. K mäsu pridáme na kúsky pokrájané jablká a ešte chvíľu podusíme, kým jablká trochu nezmäknú. Dáme však pozor, aby sa nerozvarili.

Servírovanie

Podávame na panvičke alebo v miske s jazmínovou ryžou posypanou pokrájanými mandľami. 

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8