Recepty Hovädzie soté s jablkami

Suroviny

600 g hovädzieho mäsa (hovädzie zadné)

1 červenú papriku pokrájanú na kúsky

4 paradajky

1 cibuľu

4 - 5 jabĺk

soľ

mleté čierne korenie

hrnček zeleninového vývaru

olej

Popis

Postup

Mäso odblaníme, opláchneme a nakrájame na tenšie plátky. Zľahka ich naklepeme, osolíme, okoreníme a začneme restovať na rozohriatom oleji po oboch stranách. Pridáme nadrobno nakrájanú cibuľu, papriku a paradajky. Zakryjeme pokrievkou, podlejeme vývarom a podusíme domäkka. K mäsu pridáme na kúsky pokrájané jablká a ešte chvíľu podusíme, kým jablká trochu nezmäknú. Dáme však pozor, aby sa nerozvarili.

Servírovanie

Podávame na panvičke alebo v miske s jazmínovou ryžou posypanou pokrájanými mandľami. 

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 4. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8