Recepty Hovädzie medailóniky na ázijský spôsob

Suroviny

400 g hovädzej roštenky

100 ml sójovej omáčky

2 strúčiky cesnaku

2 farebné papriky

1 zväzok jarnej cibuľky

1 PL oleja

1 PL sezamových semiačok

ryža

Popis

Hovädziu roštenku prekrojíme na polovicu a každý steak nakrájame na tenké pásiky proti vláknu. Na panvici rozohrejeme olej, pridáme mäso a sprudka ho opečieme. Keď je mäso zatiahnuté, pridáme sójovú omáčku a chvíľu restujeme. Restované mäso dáme bokom, v tej iste panvici opečieme papriku a cibuľku nakrájanú na tenké pásiky. Za stáleho miešania restujeme zeleninu asi 5 – 7 minút, aby zostala chrumkavá. Mäso vrátime naspäť a ešte 5 minút ho dopekáme. Roštenku podávame s ryžou posypanou sezamovými semiačkami.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 14. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leto plné nízkych cien

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8