Recepty Hovädzia torta s jahodami a kečupovým krémom
Suroviny
250 g mletého hovädzieho mäsa
250 g čerstvých jahôd
2 balenia piškót
4 PL kečupu
smotana na šľahanie
cibuľa biela
olivový olej
rímska rasca
1 balenie gumených medvedíkov
čokoládový dressing
Postup
1
Jednu celú cibuľu pokrájame na drobné kúsky. Na väčšiu panvicu kvapneme kvapku olivového oleja a pokrájanú cibuľu restujeme dozlatista. Do panvice pridáme hovädzie mäso a restujeme asi 15 minút.
2
V mise si pripravíme krém. Nalejeme asi 4 PL kečupu, pridáme smotanu na šľahanie a čokoládový dressing. Následne hmotu vyšľaháme.
3
Do tortovej formy poukladáme jeden balík piškót. Naň naukladáme orestované mäso s cibuľou. Položíme druhú vrstvu piškót, na ktorú nasledujú jahody. Navrch torty natrieme kečupový krém, ktorý sme si pripravili v miske.
4
Tortu ozdobíme rímskou rascou, posypeme gumenými medvedíkmi a podávame výhradne na 1. Apríla. :)
Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 17. 7. od 8:00 hod. do 23. 7. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4