Recepty Hovädzia torta s jahodami a kečupovým krémom

Suroviny

250 g mletého hovädzieho mäsa
250 g jahôd (čerstvých)
2 balenia piškót
4 PL kečupu
smotana 30%
biela cibuľa
olivový olej
rímska rasca
1 balenie gumených medvedíkov
čokoládový dressing

Postup

1

Jednu celú cibuľu pokrájame na drobné kúsky. Na väčšiu panvicu kvapneme kvapku olivového oleja a pokrájanú cibuľu restujeme dozlatista. Do panvice pridáme hovädzie mäso a restujeme asi 15 minút.

2

V mise si pripravíme krém. Nalejeme asi 4 PL kečupu, pridáme smotanu na šľahanie a čokoládový dressing. Následne hmotu vyšľaháme.

3

Do tortovej formy poukladáme jeden balík piškót. Naň naukladáme orestované mäso s cibuľou. Položíme druhú vrstvu piškót, na ktorú nasledujú jahody. Navrch torty natrieme kečupový krém, ktorý sme si pripravili v miske.

4

Tortu ozdobíme rímskou rascou, posypeme gumenými medvedíkmi a podávame výhradne na 1. Apríla. :)

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8