Recepty Hovädzí steak s grilovanou kukuricou

Suroviny

2 hovädzie steaky (napr. Rib Eye alebo roštenka)
soľ
čierne korenie
2 PL masla
3 klasy kukurice
1 červená cibuľa (nakrájaná nadrobno)
1 paradajka (veľká nakrájaná nadrobno)
1 limetka (šťava aj kôra)
koriander (čerstvého, nasekaného nadrobno)

Popis

Postup

Vyhrejeme gril alebo veľkú grilovaciu panvicu. Pridáme maslo a po jeho rozohriatí pridáme steaky. Pečieme ich cca 5 minút z každej strany. Keď je steak hotový, pridáme soľ a korenie podľa chuti a steaky zabalíme do alobalu. V mäsovom výpeku zo steakov ugrilujeme kukuricu pokrájanú na menšie kúsky. Keď je kukurica hotová, nožom oddelíme jadrá a klasy vyhodíme. V miske si zmiešame kukuricu, cibuľu,  paradajku, limetkovú šťavu, kôru a koriander. Premiešame a podávame ako prílohu k steakom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4