Recepty Grilovaný špíz z lososa, limetky a slaniny

Suroviny

600 g lososovej filety
2 lyžice hladkej múky
2 lyžice panenského olivového oleja
koriander (čerstvý)
5 strúčikov cesnaku
4 limetky
200 g slaniny (na plátky)
soľ
čierne korenie

Popis

Filety z lososa nakrájame na kocky. Osolíme ich a okoreníme, zľahka obalíme v hladkej múke. V miske zmiešame olivový olej s nasekaným koriandrom, prelisovaným cesnakom a šťavou z jednej limetky. Ostatné limetky nakrájame na mesiačiky. Pripravíme si plátky slaniny a s lososom a limetkami ich ponapichujeme na špíz. Grilujeme dozlatista zo všetkých strán, spolu asi 6 minút. Pri grilovaní potierame marinádou.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 14. 10. od 8:00 hod. do 20. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8