Recepty Grilované rebierka

Suroviny

500 g rebierka

Marináda

1 biela cibuľa

2 PL vody

2 PL oleja

450 g kečupu

80 g hnedého cukru

3 strúčik cesnaku

15 ml jablčného octu

1 PL paradajkový pretlak

1 PL worčestrova omáčka

½ ČL kajenské korenie

1 ČL horčice

2 ČL paprika (sušená údená)

Postup

1

Všetky suroviny na marinádu rozmixujeme tyčovým mixérom.

2

Rebierka umyjeme, dôkladne osušíme a stiahneme z nich blanu. Rebierka natrieme marinádou a marinujeme najlepšie cez noc.

3

Grilujeme asi hodinu. Dávame pozor, aby zbytočne nevyschli, ale boli dobre prepečené.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8