Recepty Fazuľové BBQ

Suroviny

1 šálka suchej bielej fazule

3 šálky vody

1 jablko

1 PL trstinového cukru

1 PL práškovej horčice

1/4 ČL mletých klinčekov

1 cibuľa

1 konzerva paradajok vo vlastnej šťave

1 ČL čili

Popis

Fazuľu namočíme a do druhého dňa necháme odstáť. Druhý deň scedíme a zalejeme 3 šálkami čerstvej vody. Pridáme 1 PL suchej horčice.


Jablko a cibuľu očistíme, nakrájame na menšie kúsky a spolu s čili, cukrom a klinčekmi pridáme k fazuli a dáme variť. Po hodine varenia by fazuľa mala byť mäkká. Ak je v nej stále veľa vody, zlejeme ju, ostatné suroviny ponecháme a pridáme konzervu paradajok.


Fazuľové BBQNakoniec dochutíme soľou, korením a cukrom. Podávame teplé alebo vlažné k pečenému mäsu, rebierkam i ku krídelkám.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8