Recepty Fazuľky so šampiňónmi

Suroviny

250 g zelených fazuliek

100 g prerastenej slaniny

200 g šampiňónov

čierne korenie

1 PL olivového oleja

soľ

Popis

Slaninu nakrájame na malé kúsky a pomaly ju opekáme na panvici, aby sa vypiekol všetok tuk. Keď bude takmer chrumkavá, časť tuku z nej odoberieme a pridáme na štvrtinky nakrájané šampiňóny. Dobre premiešame a restujeme zhruba 10 minút, kým huby nezmäknú.

Zelené fazuľky umyjeme, odkrojíme z nich konce a dáme ich variť do vriacej vody na 5 až 7 minút.

Uvarené fazuľky scedíme, pridáme do panvice so šampiňónmi a zmes dobre premiešame, aby sa spojili všetky chute. Pred podávaním jemne okoreníme a osolíme.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8