Recepty Farebné špagety

Suroviny

500 g špagety

4 strúčiky cesnaku

1 veľký zväzok čerstvého petržlenu

2 čili papričky (nepovinné – pre dospelých alebo deti, ktoré majú radi štipľavé jedlá)

1/2 pohára olivového oleja

soľ

korenie

potravinové farbivá: modrá, červená a žltá

Popis

V troch hrncoch nechajte zovrieť osolenú a zafarbenú vodu. Rozdeľte cestoviny na tri porcie a dajte každú z nich do samostatného hrnca. Varte al dente. Zlejte vodu. Zohrejte olej v panvici. Pridajte posekaný cesnak a čili papričky (ak sa rozhodnete ich použiť). Opražte. Pridajte cestoviny a dôkladne všetko premiešajte. Panvicu dajte preč z plameňa. Pridajte posekaný petržlen a miešajte dovtedy, kým sa cestoviny neobalia v prísadách. Dajte do misy. Za inšpirácie ďakujeme Marysii, autorke receptov. :)

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8