Recepty Dúhová ryža

Suroviny

300 g lososa
75 g mrazeného hrášku
75 g konzervy kukurice
2 lyžice olivového oleja
3 ks jarnej cibuľky
1 ks červenej papriky
2 ks cukety
petržlenová vňať (hrsť)
1 lyžica vínneho octu
1 lyžica medu

Postup

1

Rúru predhrejeme na 180 ° C. Lososa vložíme do misy na pečenie, potrieme ho trochou oleja a pečieme 10 až 15 minút.

2

Ryžu uvaríme podľa návodu na balení. Odstavíme ju, prípadne zlejeme vodu, a necháme 15 minút pod pokrievkou.

3

Na panvici rozpálime lyžicu oleja, pridáme nakrájanú jarnú cibuľku, červenú papriku bez jadierok, cuketu, hrášok a kukuricu a smažíme 10 – 15 minút.

4

Zeleninovú zmes pridáme k ryži a všetko dobre premiešame. Pridáme petržlenovú vňať, nakrájeného lososa a jemne premiešame. Zvyšok oleja zmiešame s otcom, citrónovou šťavou, medom a týmto ryžu pokvapkáme. Na záver ešte raz premiešame a servírujeme.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8