Recepty Domáca pivová BBQ omáčka

Suroviny

¼ šálky čierneho piva
1 šálka kečupu
¼ šálky hnedého cukru
¼ šálky jablčného octu
¼ šálky cibule (nadrobno nasekanej)
1 PL medu
1 PL worčestrovej omáčky

Postup

1

Všetko spolu zmiešame v hrnci a za stáleho miešania zohrievame asi 35 minút.

2

Necháme asi 5 minút vychladnúť a rozmixujeme na hladkú konzistenciu.

3

Tip: Z tohto množstva vyjde asi 2,5 šálky omáčky. Nespotrebovanú nalejeme do čistého zaváraninového pohára, poriadne uzavrieme, zalejeme vodou a po zovretí varíme asi 5 minút. Takto zavarená omáčka nám vydrží po celú grilovaciu sezónu.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8