Recepty Detský varený mušt

Suroviny

500 ml pomarančovej šťavy

250 ml jablkového džúsu

250 ml hroznového džúsu

1 pomaranč

1 citrón alebo limetku

100 g hnedého cukru

1 ČL perníkového korenia

Popis

Z pomaranča narežeme pár plátkov a napicháme do nich klinčeky. Plátky použijeme na ozdobu. Do hrnca nalejeme čaj, džúsy, šťavu z citróna a zvyšného pomaranča, pridáme hnedý cukor, korenie, zvyšné klinčeky a všetko necháme zovrieť. Po 5 minútach odstavíme z ohňa a ochutnáme. Všetko spolu dobre premiešame a ešte teplé podávame. Nápoj môžeme dochutiť kúskami ovocia – čerstvými alebo sterilizovanými (napr. mandarínkami či ananásom).

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8