Recepty Detský likér

Suroviny

1 l vody
250 g hnedého cukru
4 vanilkové pudingy
3 plechovky kondenzovaného mlieka (Salko)
¼ l smotany 30%
kakao (alebo škoricu či vanilkový struk)

Popis

Do hrnca nalejeme 800 ml vody. Prisypeme cukor, miešame, až kým sa úplne nerozpustí a necháme zovrieť. Vo zvyšných 200 ml studenej vody dôkladne rozmiešame vanilkový pudingový prášok a za stáleho miešania prilievame do hrnca s vriacou osladenou vodou. Hneď ako začne pudingový krém hustnúť, primiešame sladené kondenzované mlieko a smotanu. Zmes stále miešame, aby neprihorela. Po dosiahnutí potrebnej hustoty zmes precedíme cez sitko a ponorným mixérom ju ešte dohladka rozmixujeme, prípadne dochutíme kakaom, škoricou alebo vanilkovým strukom. Likér nalejeme do čistých fliaš, zatvoríme ich a uložíme do chladu.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 9. od 8:00 hod. do 29. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8