Recepty Cviklový šalát s kozím syrom

Suroviny

½ kg cvikly
1 kg zemiakov
1 červená cibuľa (veľká)
3 jarné cibuľky
1 ČL chrenu
mleté čierne korenie
soľ
kozí syr (mäkký)
balzamikový ocot (alebo klasický)
1 ČL medu
1 PL slnečnicového oleja
200 g bieleho jogurtu

Popis

Cviklu a zemiaky varíme v šupke asi 30 – 40 minút. Môžeme ich variť spoločne v jednom hrnci.

Potom ich ochladíme, očistíme a nakrájame na malé kocky alebo na plátky. Primiešame nadrobno pokrájanú jarnú cibuľku, červenú cibuľu a chren.

Dochutíme dresingom, soľou a korením.

Cviklový šalát s kozím syrom Podávame samostatne alebo ako prílohu k jedlám.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 9. od 8:00 hod. do 29. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8