Recepty Čučoriedkový koláč s quinoou

Suroviny

1 hrnček pekanových orechov (orechov a semien alebo akákoľvek kombinácia – pekanové orechy, mandle, tekvicové , slnečnicové , sez)
1 hrnček quinoi (uvarenej)
¼ hrnčeka strúhaného kokosu
soľ
hrnčeka ryžového sirupu (alebo cukor z kokosových kvetov podľa chuti)
3 lyžice masla (roztopeného)
3 hrnčeky čučoriedok (čerstvých)
½ lyžičky vanilkového cukru
biely jogurt (na podávanie)
orechov a semien (akákoľvek kombinácia – pekanové orechy, mandle, tekvicové , slnečnicové , sezamové semienka)
pekanové orechy
mandle
tekvicové semienka
slnečnicové semiačka
sezam

Popis

Postup

Rúru rozohrejeme na 180 stupňov. V mixéri nahrubo nasekáme orechy aj semená, aby zostali väčšie kúsky. Pridáme uvarenú quinou, kokos aj soľ a ešte rýchlo premixujeme. Vo veľkej mise zmiešame sirup s maslom, pridáme orechovú zmes a premiešame. Čučoriedky rozložíme do zapekacej misky, posypeme vanilkovým cukrom a  orechovou zmesou. Pečieme 20 minút dozlatista. Koláč  podávame teplý s jogurtom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8